28 Ağustos 2015 Cuma

Neşeli günler..

Blogcum çok özlendiğini bil önce:)
en son çok iç karartıcı yazmışım.Durum da gerçekten kötüydü.Şu ansa hayatımın en güzel dönemlerinden birini yaşıyorum.O korkunç ilacı tüm doktor dayatmalarına karşın şiddetle reddettim.Kendim hakkında en çok şeyi ben biliyorum;vücudumu tanıyorum,vereceğim tepkileri biliyorum.O ilacı kaldıramayacaktım ve hayatımda olmasını istediğim başka şeyler vardı.O isteklere ulaşmak içinse o ilaç bir engeldi.Şu an bana engel olmayan,hayatımı gayet güzel sürdürmeme izin veren başka bir ilaç kullanıyorum.

Büyük süprizlere hazır ol blogcum.Şu an söyleyemem, daha çok yeni, hem de geleneksel olarak henüz söylememeliyim.Gerçi anlayan anladı:)ama olsun açıkça yazmayacağım.Umarım çatlamam.Çünkü son aylarda neler yaptığımı,okuduğum kitapları,yaptığım alışverişleri,dereyi görmeden paçayı sıvamalarımı anlatmamak için kendimi çok zor tutuyorum.Neyse bekleyin. Coming soon:)

Bu yaz da kış gibi geçti.Gel git,gel git..Sanırım ancak hostesler benim kadar uçuyorlardır.Bu sene çok denize giremedim,girmek istemedim.Hayatımda bu yazki kadar sıcak görmedim.Nefes alınmıyor,yürünmüyor,uyunmuyor o derece.Deniz bile hamam suyuna dönmüş.Bu yıl denizi,kumsalı çok sevemedim.Bir hafta kadar gittik acayip ateşlendim.Yok yani bu yıl anlaşamadık denizle.


Urla her zaman muhteşem.Bağ bozumu Festivalimiz yapıldı.Standlar,yemekler,yarışmalar,müzikler..Urla benim cennetim.Burada yaşlanıp,ölmek istiyorum inşallah.Sanat sokağımız bence Alaçatı'nın o vazgeçilmez sokağından çok daha orjinal ve özel.O kendine has salaşlığı,her yerdeki sanat kokusu,kitaplar,antikacılar..Yolunuz İzmir'e düşerse Urla burada hep sizi bekliyor unutmayın.

Urla iskelede Deniz Altı Cafemiz var mesela ki sanırım ünü epey yayılmış durumda.Aşkımla son yıldönümümüzü orada kutladık.8.yıla girdik blog tam 7 yılı bitirdik.Hayatımın en güzel 7 yılını kocamla geçirdim ondan öncesini eksik kabul ediyorum.İyi ki beni seçmiş,beni tamamlamış,beni sevmiş..Deniz Altı diyordum nerelere geldim:)hemen denizin kenarında ve dekorasyonu,yemekleri muhteşem.Karides güveçi şiddetle tavsiye ederim.Tabi içebiliyorsanız herkes bira-kalamar ikilisini tercih ediyor genelde:)

Aslında bitirmesem sabaha kadar yazarım ama bir yerde noktayı koymalıyım.Yakında çok farklı,eğlenceli,çoook umut dolu yazılar gelecek inşallah.

Sizi Seviyorum.


16 yorum:

Adsız dedi ki...

dönmüşsün yaşasın dönmüşsün o güzel haberi bende tahmin ediyorum ama gerçekten ve gerçekten o haberi verdiğin postu dört gözle bekliyor olacağım :)) iyi olmana o kadar çok sevindimki. belki farkında değilsin ama sen gerçekten umut ışığısın milena :))

Melo Dram dedi ki...

Karşımda olsan sarılıp çığlık çığlığa bağırıcam ama buradan çok zor oluyor duyguları ifade etmek, hele ki bu kadar yoğunken! :) İnşallah çok mutlu olursun, inşallah her şey böyle hep güzel devam eder.

Buralara kalp, nazar boncuğu saçasım var.
Öpüyorum kocaman.:))

Milena dedi ki...

Emelcim
çok teşekür ederim bitanem.Hayat çok tuhaf çok acı çektiğimiz bundan kötüsü olmaz dediğimiz günlerden sonra yepyeni güzellikler buluyor bizi hayat bir yol buluyor işte..ne olur her şeyin tadını çıkarmaya çalış hayat çok kısa..

Milena dedi ki...

Melom
nasıl teşekkür etsem az ama bu yazıdan sonra beklemediğim şeyler oldu,aslında beklemem gereken neyse..üzgün değilim diyemem ama ümitsiz değilim tekrarı olacağını biliyorum.Pes etmeyeceğim tabi ki..
İyi ki varsın demiş miydim?

Syrakusa BB dedi ki...

İkiz mi ? :)

Bir İnce Ses dedi ki...

Ablacım yazıyı okuyunca çok sevindim ama yorumlara doğru inince heyecanımı kaybettim sanırım.. Sende ki bu yaşama sevinci keşke bende de olsa biraz.. Keşke ben de senin gibi gülebilsem.. Güzel yazılarını mutlaka bekliyorum ve güzel haberler vereceğinden de eminim :)
Kısa zamanda görüşelim :)

pinkket dedi ki...

Sevgili Milena,
Dönmen ne güzel öncelikle!
Veeee haberi tahmin ediyorum sanırım!!!:)
Merakla bekliyorum, çok güzel olsun her şey :)

Milena dedi ki...

Biscim
aynen tahmin ettiğin gibi:(beni iyi tanıyosun.herşey zor yine bugünlerde gerçi topladım biraz ama sanki hayat biraz yüzüme gülse daha iyi olacak.Konuşalım özledim ya..

Milena dedi ki...

Pinknet
çok teşekkürler.İnşallah olacak birgün.Umut hiç bitmez değil mi?

Mia Wallace dedi ki...

canım milenam!!

özledim hem de nasıl..

CEREN DEREN dedi ki...

Milena uğradım bir merhaba demeden geçmeyeyim dedim.Umarım iyisindir :)

Milena dedi ki...

Miam bitanem
çok geç olmuş cevabım:)üzüldüm.gelmedim uzun zamandır ama gelince seni gördüğüme çok sevindim.Bende seni çok özledim canım benim.

kocaman öptümmm

Milena dedi ki...

Cerencim
ne iyi ettin Teşekkür ederim.Çok fazla şey yaşadım yine kısa zamanda şimdi daha iyiyim.Daha da iyi olacağım umarım:)
Sen de hep iyi ol hayat takmaya değmeyecek kadar kısa aslında..

Kafa Dergi dedi ki...

E yeni yazı yok mu ama ya? :(

Neyse, ben de beklerim... Kafa'ya. :)

Adsız dedi ki...

keşke gelsen anlatsan bize. öyle ihtiyacım var ki senin umutlarına...Umarım en kısa sürede geri dönersin bize...

CEREN DEREN dedi ki...

Canım yaaa! İzmir e geldiğimde bu mekanı bulup önerdiğin o güveci yicem :) Böylece 7 yıl geçmiş blogçu olarak ne güzel daha nice yedi yıllara Milena cım :)